top of page

07 Haz Paz

|

ONLINE SPİRİTÜELLİK OKULU®

ONLINE ULUSLARARASI SPİRİTÜELLİK OKULU®

ONLINE ULUSLARARASI SPİRİTÜELLİK OKULU®
ONLINE ULUSLARARASI SPİRİTÜELLİK OKULU®

Yer & Zaman

07 Haz 2020 14:00 – 16:00

ONLINE SPİRİTÜELLİK OKULU®

İçerik

HAKKINDA ​ 

Avrupa'da ve Türkiye'de ilk ve tek olarak kurulan ve ilk defa olarak tescillenmiş Uluslararası düzeyde Akredite olan Spiritüellik Okulu®, Hülya Kavuzlu'nun liderliğinde Türkiye'de kurulmuştur. Spiritüellik Okulu®, bir Maneviyat Okulu olma özelliği ile katılımcının ruhsal gelişimini sağlarken, bilimsel tabanlı ilim eğitimi sunmaktadır. Bu anlamda Türkiye'nin ilk ve tek Manevi Okuludur. 

Merkezi Türkiye'nin İstanbul Şehrinde olan ve Rönesnans Gelişim Akademi® bünyesinde bulunan Spiritüellik Okulu, Dünya'nın her yerinde olmayı amaçlamaktadır. Böylece Ruhsal Gelişim isteyen herkesin bilgilerden faydalanabilmesi, kendini geliştirmesi hedeflenmektedir. 

Ülkemizin ilk ve tek Fizik, Metafizik ve Parapsikoloji tabanlı eğitim veren "Spiritüellik Okulu®", Spiritüealizm alanında bilimsel, ilimsel ve ruhsal konuların tamamında temelden ileri seviye ve uzmanlık kazanımına kadar eğitim veriyor. Spiritüel adaylar bilim tabanlı bir yetkinlik kazanmakta ve aynı zamanda manevi gelişimini sağlamaktadır. Halihazırda şifacı, enerjist, terapist, koç, ruhsal rehber, astrolog, vs. olan kişiler uygulamakta oldukları teknik bilgilerin yanında sahip olunması gereken teoriyi "Spiritüellik Okulu®"nda, geniş kapsamlı olarak öğrenmektedir. Bu ilmi bilgiler yapılan tekniklerin temelidir, ancak bu bilgilere vakıf olarak teknikleri uygulamakta yetkinleşilebilmektedir. Spiritüellik Okulu®, tüm enerji, şifa, gelişim rehberlik alanlarının temelidir. Sizler de yetkinliğinizi artırabilir, ilgi duyduğunuz bu alanın okulunda Uluslararası Platformda gerçek bir Uzman olabilirsiniz.

Okuldan mezun olan kişiler Uluslararası Spiritüel'lik ünvanı kazanmaktadır.

Spiritüellik Okulu®, Ruhsallığın ilmini öğrenmek, kendini bu alanda geliştirmek isteyen ve kendinde bir takım tanımlayamadığı özellikeri fark etmiş hem bu özellikleri anlamak hem de bu özellikleri geliştirmek isteyen yanı sıra maneviyatta gelişmeyi isteyen kişiler için tasarlanmıştır.

*** Hali hazırda koçluk, rehberlik, terapistlik, enerjistlik ve şifacılık yapan kişiler ancak bu eğitim programını tamamlayarak Uluslararası Spiritüel Rehber olabilmektedirler.

Spiritüellik Okulu®'na herkes katılabilir. Eğitim içerikleri, katılım şartları, eğitim program detayları aşağıdaki gibidir. 

''Spiritüellik Okulu®'' patentlidir ve isim hakkı Türkiye'de yalnızca Rönesans Gelişim Akademi®'ye aittir.

Okulun web sitesi şöyle : 

www.ronesansgelisim.net

www.spirituellikokulu.com

EĞİTİM MÜFREDATI

1.SINIF  

1. DERS TEMEL SPİRİTÜEALİZME GİRİŞ

2.DERS TEMEL YARATIM SİSTEMİ

 İlahi Sistem ve Yaratım

 Tekamül ve Karma Sistemi

 Enkarnasyon / Reenkarnasyon

 Evrensel Yasalar

 Yaratımın 6 aşaması

3.DERS KUANTUM FİZİĞİ I

 Klasik Fizik

 Kuantum Fiziği

 Zer Alemi - Atom ve Yapısı

 Quarklar ve Higgs Bozonu

 Scim Teorisi

 Planck Sabiti

 Görelilik Kuramı

2.SINIF      

1.DERS  KUANTUM FİZİĞİ  II  

 Kaos Teoremi

 Uzay Zaman

 Kuantum 

 Kuantum Düşünce Sistemi

 Kuantum Sıçrama

 Ortak Alan – Matrix

2.DERS  İNSAN ANATOMİSİ

 Beyin ve Beyin Bölümleri

 Beden, Ruh, Zihin

 Bilinçaltı

 Enerji Beden ve Nur Beden (Çakralar Aura)

​3.DERS  METAFİZİK

 Boyutlar, Katlar Nedir

 Astral Seyehat

 Telepati, Telekinezi

 Telekinezi, Telepati alıştırmaları

​4. DERS  PARAPSİKOLOJİ

 Meleki ve Enerjetik Yapılar

 Varlık Türleri ve Yapıları

 Duru Görü, Duru His, Duru İşiti

 Psişik Güçler, Psişik Güçleri Geliştirme Alıştırmaları

​3.SINIF   

1.DERS İLERİ SPİRİTÜEALİZM 

 İnisiasyon - Yükseliş

 Üstatlık

 Eş Ruhlar, Ruh İkizler, Kontratlar

 Dehr Alemi

 Aydınlanma – Srat-ı Mustakim - Çakralar

 Hiçlik Aşaması Varlık Türleri ve Yapıları

 Trans, Yakaza, Meditatif Hal

 Nefes

​2.DERS ŞİFA

 Şifacılık, Kanallık

 Medyamik Kanallar

 Şifa Çeşitleri

 Enerji ve Nur Şifacılığı

​3.DERS  SARKAÇ

 Sarkaç Nedir 

 Kullanım Alanları

 Sarkaç ile negatifi pozitife çevirme

 Sarkaç ile şifalandırma

4.SINIF           

1. DERS ESMALAR

Esma Nedir ?

Zikr Nedir ?

Esmalarla Nasıl Çalışma Yapılır ?

KİMLER KATILABİLİR

Yukarıdaki konu başlıkları ile ilgilenen, ruhsal ve kişisel gelişim amaçlayan, spiritel olmak isteyen herkes katılabilir.

PROGRAM

Program bir okul formatındadır. Katılımcı 3. sınıfa kadar eğitim görür. Her sınıfta gördüğü dersleri tamamladığında bir sonraki sınıfa geçme hakkı kazanır. 3. sınıfa kadar tüm derslere giren kişi mezun olur. Mezuniyet sonunda tüm dersleri tamamlamış olan öğrenci Uluslararası Spiritüellik Sertifikası almaya hak kazanır. 4. sınıf seçmeli derslerdir mezun öğrenci devam etmek isterse bu dersleri de alabilir. Devam zorunluluğu bulunmakla birlikte kaçırılmış olan ders diğer sınıflarda telafi edilebilmektedir. Yaz dönemlerinde yaz tatili uygulanabileceği gibi devam etmek isteyen sınıflar yaz tatili vermeden devam edebilirler.

Dersler örgün ve online eğitim şeklinde gerçekleştirilmektedir. 

Yurt dışında ve diğer illerdeki öğrencilerimiz veya il içinde olup tercih edenler online eğitim kaydını gerçekleştirebilirler.

DERS TAKVİMİ

Örgün eğitim :  

Dersler Rönesans Gelişim Akademi'nin sınıflarında gerçekleşir. Her sınıf min 15 - 25 'erli kişilerden oluşur. Bir sınıfa 15-25 kişi kayıt edildiğinde 26. kişi yeni açılan sınıfa dahil edilerek eğitimine devam eder. Toplamda 4 Sınıf ve 21 Ders vardır, tüm dersler yaklaşık toplam 120 saat sürmektedir. Her ders 13:00'de başlar 15:00'de biter, bir gündür. Dersler 15 günde bir gerçekleşir. Ayda 2 ders olmak üzere program 12-14 ay sürer. Online ders işleyişi ve detaylar için aşağıya bakınız. Ders toplam saatleri online dersler için de geçerlidir. Her ders notu öğrenci tarafından pdf kitapçık olarak öğrenci kütüphanesinden indirilir.

Örgün sınıflar Hafta içi veya Hafta sonu sınıflar ve bir de Online olmak üzere üç seçenek bulunmaktadır, katılımcı tercihi doğrultusunda istediği sınıfa kayıt olabilir. 

Online Eğitim :

Program 15 günde bir olmak üzere toplamda 2 gün/Ay ders yapılır. Ödemeler dersten önceki hafta hesaba eft/havale şeklinde yapılır. Öğrenciye ders günü özelden link gönderilir. 

PROGRAM ÜCRETİ

Her ders 100 tl'dir. Ders katılımında ödeme yapılır.

​​

* Yalnızca 4. sınıf dersleri ücretsizdir. 

EĞİTİM YERİ

Eğitimler Örgün ve Online olarak iki şekilde gerçekleşir; Örgün Eğitim Rönesans Gelişim Akademi® sınıflarında gerçekleşir, **Online Eğitimler ise online programlar üzerinden öğrencinin dilediği yerden bağlanarak derse katılması şeklindedir. 

**Online dersler de örgün ders modelinde gerçekleşmekte olup eğitmenin canlı ve öğrencinin interaktif olarak derse katılabildiği, sunum ve yazı tahtasının olduğu şekildedir. Öğretmen ve öğrenci dijital platformda yüz yüze ders işler. 

​​

EĞİTİM TARİHİ

Örgün Eğitim :

Hafta Sonu Sınıfı ve Hafta İçi Sınıfı bulunmaktadır. Sizin için uygun olan sınıfa kayıt olabilirsiniz.

Dersler Saatleri 13:00'de başlar - 17:00'de biter.

15 günde bir olacak şekilde eğitimler devam eder.

Kayıtlar web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. 

Online Eğitim:

Hafta içi ve Hafta sonu sınıflar olarak dersler belirlenmiş saatlerde gerçekleşir. Online derslerde her ders 2 saat sürer. 

Kayıtlar web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.

EĞİTMEN

Hülya Kavuzlu

Eğitmen & Kurucu & Yazar

Spiritüeller Derneği Başkanı

*Okula kayıt için Anasayfa'daki Eğitim Takvimleri altında yer alan bildirimi tıklayarak veya arayarak veya menüdeki ''kayıt olmak istiyorum'' kısmından kayıt olabilirsiniz.

(https://www.ronesansgelisim.net/spirituellikokulu-kayit-formu)

Okulun web sitesine girerek de kayıt olabilirsiniz (www.spirituellikokulu.com)

BELGELER

Uluslararası Sertifika

ISCC 15290:2014 Eğitim Kurumu Akredite Sertifika Yönetim Sistemi

Paylaşın

bottom of page