KURUCU ve DİREKTÖRÜMÜZ

Hülya Kavuzlu

Hülya KAVUZLU

Kurucu & Direktör

Eğitmen & Yazar

Spiritüellik Okulu® Kurucusu

Spiritüeller Derneği Kurucu Başkanı

Manevi Öğretmen 

Kişisel Gelişim & Ruhsal Gelişim 

Transformasyon

Beyin Yazılımlarının Değiştirilmesi

İlahi Sistem Şifa Eğitmeni

(Deep System Healing Therapy) 

(Psikoterapi & Bilinçaltı & Trans & Nur Terapisti)

Rüyada (Uykuda) Terapi

 Adana'da dünyaya geldi. Üniversite öğrenimi dahil tüm öğrenimini Adana'da tamamladı. Preston Universitesi'nde Yöneticiler için Tezli Yüksek Lisans (eMBA) yaparak Uluslararası İşletme Masterı oldu. Kariyer hayatına, daha 23 yaşında iken Türkiye'de ve Dünya'da kendi segmentinde lider olan bir Amerikan Firmasında Üretim - Kalite - Kalite Sistem Mühendisi olarak başladı çok kısa süre içinde burada yönetici oldu.Türkiye'nin kendi segmentinde lider olan farklı firmalarında da 9 yıl Üretim, Kalite, Ar&Ge, Kalite Sistem alanlarında yöneticilik yaptı.

 

Genç yaştaki kariyer hayatındaki başarılarının yanı sıra çocukluğundan beri insana olan sevgisi ve yaşam denilen vizyon hayatın gizemini fark etmesi üzerine psikoloji, felsefe, kuantum, meditasyon, yoga, din, spiritüellik alanlarında araştırmalarda bulunmuş kendini bu alanlarda sürekli geliştirmiştir. İlk aydınlanmasını 15 yaşında iken yaşamış ve 15 yaşından itibaren sürekli insanlara ilim ve hakikat bilgilerini anlatmakta ve yaşamış olduğu bu aydınlanma deneyiminin ardından kendinde açığa çıkan farkındalıkları, yaşadığı ilmi bilgileri aktarmaya devam etmektedir. Yine aynı dönemlerde (1990'lı yıllarda) Kur'an-ı Kerim üzerinde çalışmış yanı sıra mantra, meditasyon, yoga ile karşılaşmış ve spiritüel yolculuğuna devam etmiştir. Yaklaşık 21 yıldır yaşadığı aydınlanma, spiritüel konularla ilgili yapmış olduğu araştırmalar sonucunda elde ettiği kazanımlarını 2010 yılında profesyonel mecraya taşıyarak Kuantum, NLP, Yaşam Koçluğu eğitimlerini almıştır. 2010'dan bu yana Şifacılık Eğitmenliği, Kişisel ve Spiritüel Gelişim Rehberliği, Kuantum & NLP & Yaşam Koçluğu Eğitmenliği yapmakta, İlahi Sistem ve Hakikat seminerleri, eğitimleri vermektedir. Seminerlerinde ve bireysel seanslarının dışında daha fazla kişiye ulaşabilmek ve çok sayıda kişinin bilinçlenmesi ve şifalanmasını sağlamak için görsel medyada (televizyonda) da Kişisel Gelişim Programları yapmıştır.

 

Terapileri ve seansları sırasında bazı yetileri ortaya çıkmış ve bunları kendine özgü teknikler olarak kullanmaktadır. Kendi ekolünü oluşturmuş ve İlahi Sistem Şifa Terapisi (Deep System Healing Therapy) metodolojisini geliştirerek bu terapi yönteminin terapistlerini ve eğitmenlerini yetiştirmektedir. Bilinçaltı, Ruhsal Sorunların giderilmesi, Zihinsel sorunların giderilmesi için bilinen birçok tekniğin yanı sıra yine kendisinin geliştirmiş olduğu Rüyada (Uykuda) Terapi tekniği ile kişinin Ruhsal & Bedensel & Zihinsel bazda tüm değişim, dönüşüm, yeniden yapılandırılması ile şifalanmasını gerçekleştirmektedir.

 

İnsanları bilinçlendirmeyi misyon edinerek 2014'de yaşam kaynağını öğrenmelerini sağlayacak, insanlara şifa sunulacak, bütünsel gelişimlerini sağlayacak bir platform olması arzusu ile kendi şirketini kurmuş ve spiritüel alanda birçok branşdaki uzmanları bu platformda buluşturmuştur.

 

Uzmanlık Alanları; Kuantum, Şifacılık, Trans, Beyin ve Bilinçaltı, Psikoterapi, Genel Psikoloji, Temel Psikoloji, Temel Klinik Psikoloji, Kişilik Psikolojisi, Parapsikoloji, Nefes Terapisi, Psikolojik ve Ruhsal Rahatsızlıklar, Bedensel Hastalıklar, Hipnoz / Telkin, Nlp, Yaşam Koçluğu.

 

2018 yılında SPRİTDER & Spiritüeller Derneği Kurucu Başkanı oldu. Türkiye'deki kişisel gelişim ve manevi gelişim alanında insanların güvenilir bir ortamda gelişimlerini sağlayabilecekleri derneğin ana amacı bu alanda standartların ve terminolojilerin oluşturulması, Türkiye'de ilk defa Metafizik, Parapsikoloji, Spiritüel Gelişim, Kişisel Gelişim vs. alanlarında derleme toparlama, standartlaştırma, standartlar doğrultusunda denetlemenin sağlanması ile bu sektördeki herkesin kurallar çerçevesinde faaliyet yürütmesini sağlamaktır.

2018 yılında, Dünya'da pek çok ülkede bulunan Spiritüellik Okulu® 'nu ilk defa ve tek olarak Türkiye'de kurarak insanalara hakikat dersleri vermekte, bilim tabanlı ilim eğitimleri ile özel olarak gerçek maneviyat öğrencileri yetiştirmektedir. 

Şu anda kendi geliştirmiş olduğu DSHT® İlahi Sistem Şifa Terapistliği Eğitimi vermekte Eğitmen ve Terapistler yetiştirmektedir. Bununla birlikte Rüyada Terapi, İlahi Sistem Şifa Terapistliği, Koç ve Uzmanlık Eğitmenliği, Kurucusu olduğu Spiritüellik Okulu®'nda öğretmenliğe devam etmekte bilimsel tabanlı ilim eğitimlerine devam etmektedir. Kendine özgü teknikler ve bilinen teknikler ile bireylerin ruhsal ve kişisel gelişimlerine, hayat amaçlarına ve farkındalıkla yaşamalarına rehberlik etmektedir. Bu farkındalık yaratmada, herkese ulaşmayı amaçlaması ile Seminerler, Workshoplar, Eğitimler yapmakta ve bilgilerini bir araya getirdiği kitap yazarak paylaşımlarını devam ettirmektedir.

 

Kısa Yol

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube Social  Icon

© 2023 by Coach.Corp. Tüm Hakları Saklıdır .