Sıkça Sorulan Sorular

 

Aşağıda sıkça soruların soruları bulabilirsiniz. Bunların dışında sormak istediğiniz sorularınız için mesaj gönerebilirsiniz.

 

 

01

02

03

04

05

06

Koçluk almak istiyorum. Rönesans Gelişim Akademi bunu nasıl sağlar?

RGA'nin, danışanlarının bedensel, ruhsal ve zihinsel sorunlarını çözmek ve kişiyi iyileştirmek birincil görevidir. Bu doğrultuda kişisel gelişim konusunda tüm alanlardaki uzman ve koçları RGA çatısında buluşturmuştur. Siz ihtiyacınız olan her konuda destek alabileceğiniz Koçunuzu kendiniz seçebileceksiniz. Kişilere özgü özel olarak içinde terapilerin de olduğu koçluk paketleri ile de komplike yardımlar alabileceksiniz. Değişime, Dönüşüme, İyileşmeye ve Gelişime kararlı olan siz danışanlarımız Koçluk Hizmetini aldıktan sonra bütünüyle hem bedensel hem ruhsal ve hem de zihinsel iyileşmenizi, gelişiminizi ve değişiminizi sağlamış olacak ve bundan sonraki yaşmınıza da bu profesyonellikle devam etme sanatını öğrenmiş olacaksınız. 

 

 

 

Kurumlara ne gibi hizmetler vermektesiniz?

Kurumlar gelişimlerini bugünün dünyasında İnsan Zekası ve Gücü ile kazanmaktadır. Bu doğrultuda eğitimleri, çalışanların hem bireysel gelişimlerini sağlamak üzere hem de grup çalışmalarındaki performansını artırmak üzere tasarladık. Kurumlara özgü NLP ve Kuantum teknikleri ile çalışanların beyin performansını dolayısıyla motivasyon ve iş zekasını artırıyoruz. Yaratıcılığı gelişen çalışanlarınız bireysel olarak daha başarılı ve motivasyonu yüksek olarak çalışamlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda kurumsal çalışmalarda önemli ve farklı bir projemizi sizler için ortaya koyuyoruz; kurumunuzda yapacağımız bir durum analizi incelemesi sonrasında firmanız için uygun olan eğitim paketleri ve koçluk hizmetlerini belirliyor sizlere sunuyoruz. Bu çalışmamız ile firmanızda meydana gelmiş ancak kaynağı bilinmeyen sorunların çözümünü üstleniyoruz. Bunun yanısıra sizlerin talep ettiği kurumsal eğitimleri de sunuyoruz. RGA hizmetleri arasında Kurumsal Koçluk, Çalışan Koçluğu, Yönetici Koçluğu hizmetlerimiz ile kurumunuza ve çalışanlarınızın kariyerini geliştiriyoruz. Kurmunuzun yapacağı yeni anlaşmalar, yeni girişimler, yatırımlar, projeler için en uygun zamanı ve rehberliği için Astropsikolojik Danışmanlık hizmetimiz ile de yanınızdayız. 

 

 

 

Abonelik ile kazanımım ne olacak ?

Abonelik hizmetimiz ile rutin olarak RGA'nın her uygulamasından seçtiğiniz paketler doğrultusunda istediğiniz zaman faydalanabileceksiniz. Paketleri inceleyerek kendinize uygun olan uygulama grubunu alabilirsiniz. Abonelik sistemimizde seçtiğiniz paketlere ait aylık ödemeyi yaparsınız. Ve her ay için paket kapsamındaki tüm terapi ve koçluk hizmetini alırsınız. Bu size şu avantajları sağlar. Abonelerimiz, RGA'nın tüm yeni projelerinden faydalanabilir eğitimelerinden ve paketiniz dışındaki pek çok uygulamadan indirimli ve ücretsiz faydalanabilirsiniz. Size özel karma terapi programlarınız olur. Abonelerimiz seçtikleri koçluğun dışında da yakınen ilgilenerek gerekli görülen terapilerden ayrıca faydalanabilmektedir. Aynı zamanda abonelik ücreti paket program olduğundan normal koçluk ve terapilerden indirimli faydalanmış oalcaksınız. 

 

 

 

Koçluklardan olumlu sonuç alma garantisi var mı?

RGA sizlere koçluk hizmetini sunarken ihtiyacınız olanı belirlemek için bir ön görüşme yapar ve bu ön görüşmede sizin mevcut durumunuzun analizi yapılır. Ön görüşmede elde edilen bulgular ile sizin için uygun olan koçluk programı size özel belirlenir. RGA, koçluk hizmetlerinde herkese aynı olan standart bir uygulama yürütmez her danışanı için kişiye özel koçluk programı belirler. Gerekirse bu koçluk programı içine terapi de dahil eder. Siz ehil ellerde olduğunuzu gönül rahatlığı ile bilirsiniz. Özellikle istediğiniz bir koçluk olduğunda rehberlik almak istediğiniz konuda emin adımlarla stratejik olarak hedefinize ulaşırsınız. Min.3  maks. 6 seansta kişi hayatındaki köklü iyileşme ve değişimleri görmektedir.  

 

 

 

Koçluk süresi ne kadardır ve seans süresi ne kadar sürüyor?

Koçluk porgramlarımız kişinin ilerleyişine göre değişim göstermektedir. Kişinin ilerleyişine bağlı olarak max. 8-12 ay sürebiliyor. Asıl olarak bu sürelere danışanımız ile birlikte ortak bir görüş ile karar vermekteyiz. Seans süremiz ise min. 1 saat max.3 saat sürmektedir. Eğer seans süresi 1 saat dolduğunda devam etmekte ise seans sonlandırılmaz sesansa devam edilir.  

 

 

 

 

Terapilerden ve/veya Koçluk Hizmetlerinizden olumlu sonuç almama riskimiz var mı?

Koçluk ve Terapi hizmetlerimizde Koçlarımız ve Terapistlerimiz alanında en yetkin kişilerdir. RGA Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezi olarak, Terapistliğini veya Koçluğunu aldığınız Uzmanımızla yapacağınız ortak çalışma sonrasında %100 değişim ve dönüşüm garantisi vermekteyiz. Burada en önemli ve dikkat edilmesi gereken nokta danışanların uzmanlarının vereceği yönlendirmeleri harfien yerine getirmeleridir. 

 

 

Kısa Yol

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube Social  Icon

© 2023 by Coach.Corp. Tüm Hakları Saklıdır .