top of page
IŞIKLAR.jpg

     DSHT® İLAHİ SİSTEM NUR ŞİFASI

 

Hayatınızın kontrolünü kaçırmış gibi hissedebilirsiniz ya da ilişkilerinizde, iş hayatınızda bir türlü olmasını istediğiniz şeyleri elde edemiyorsunuzdur ya da evlenmek istiyorsunuz, hayalleriniz mi var? Yaşamınızı istediğiniz biçimde şekillendirmek elinizde; daha sağlıklı bir yaşam sürmek, coşku dolu ilişkiler yaşamak, mutlu bir aile kurmak, iş hayatınızda başarıyı yakalamak hepsi ama hepsi mümkün..

Hücresel onarım ve tamiri ile birlikte DNA'daki ve Bilinçaltındaki olumsuz kodların değişimini sağlayan bütünsel bir şifa terapisidir. Aynı anda Ruhsal & Zihinsel & Bedensel alanlarda çalışılarak Bedensel Hastalıklar, Ruhsal Sorunlar ve Zihinsel Problemler giderilmektedir.. Aurada bulunan negatif enerjiler, çakralar ve bilinçaltı kodları tamamen temizlenir. Yaşantımızın geçmiş dönemlerinde ve atalarmızdan getirdiğimiz geçmişten gelen tüm karmaların temizlenmesi Geçmişin Temizlenmesi sağlanmaktadır. Olumsuz Kök İnançlar belirlenerek Yeni İnanç Kalıplarının giderilmesi sağlanır ki gerek para, bolluk bilinci ve gerekse ilişkilerde yaşanan tıkanıklar bu sayede giderilir. Geçmişte verdiğimiz yemin ve sözlerin iptali, affedemediğimiz unutamadığımız kişilerle bağların kesilmesi, helalleşemeden kaybettiğimiz sevdiklerimizle helalleşmemiz sağlanmaktadır. Bedensel hastalıklar beden taraması ile belirlenerek iyileştirilir. Büyü gibi manyetik etkilerde ve varlık tesirinde kalan auraların temizlenmesi sağlanmaktadır. Bağımlılıkların giderilmesi de dahil olmak üzere yukarıda yer alan daha pek çok konuda İlahi Sistem Şifa Terapisi kişinin tamamıyla bütünüyle iyileşmesini daha da önemlisi eski düşünce kalıplarının değişmesini sağlayarak tekrar aynı sorunların yaşanmamasını sağlayan bir teknik bir yöntemdir.

DSHT® İlahi Sistem Şifa Terapisi, Hülya Kavuzlu’nun 2015 yılında geliştirdiği bir şifalanma metodolojisidir. Hülya Kavuzlu’nun İlahi Sistem tarafından Nur & Sevgi inisiyasyonunun gerçekleşmesi ile Türkiye’den Dünya’ya kazandırılmış bir şifadır. İlahi Sistem Şifa Terapisi’nin uluslararası ismi Deep System Healing Therapy® ‘dir (DSHT®). Sembolde olduğu gibi İlahi Sistem'in Sonsuz Nuru Sağ el ile alınarak Sol el ile aktarılır. Bu Nur, Özü Nur olan İnsanın Kalbinde sonsuzlaşır. DSHT® , Bedensel & Ruhsal & Zihinsel şifalanmayı sağlayan bütünsel bir yöntemdir.

Nur, Allah Sisteminden tüm insanlara sürekli olarak akmaktadır, Nur, nötrdür ve çok yüksek bir frekanstadır meleki yapıları içerir yani ışıktır. Nur şifa, sevgi, rahmet, rızıktır. İnsan, biliş, ruhsal evrimsel düzeyi, maneviyatı mertebesinde sürekli akmakta olan Nur’u almakta veya alamamaktadır. Kişi, Nura ulaşan katmanlarındaki birçok nedenle meydana gelmiş olan tıkanıklıklardan dolayı, yeterli düzeyde şifa, rızık, sevgi alamamaktadır. İlahi Sistem Şifa Terapisi seansı sırasında kişinin Nur katmanlarındaki tıkanıkları açılarak, kendi kendine doğal olarak alması gereken Nuru almaya başlaması sağlanması ile hangi konuda tıkanıklık yaşanıyorsa o konuda iyileşme gerçekleşmektedir. Bedensel hastalıkları iyileşir, parasal sorunlar giderilir, sevgi ile huzura ve dinamizme ulaşır. İlahi Sistem Şifa Terapisi kişinin kendindeki kilitlenmiş enerjilerin, tüm boyut katmanlarındaki Ben’lerinin ve tüm zaman ve mekanlardaki tıkanıklıklarıların, negative tesirlerin giderildiği, geçmiş zamanlarda yaşadıklarının iyileştirildiği, atalarının iyileştirildiği, beyinde bulunan olumsuz inanç kodlarının değiştirildiği beyne format atıldığı, kişinin hastalanmasına veya hayatının diğer alanlarında tıkanıklıklar yaşamasına neden olan tüm düşünce sisteminin tamamen değiştirildiği  bir şifa çalışmasıdır. Bu sayede tek seferde aynı seansta Bedensel, Ruhsal, Ziinsel iyileşme gerçekleştirilmektedir. DSHT® Seansında Sevgi Frekansı ile çalışılarak, Nur Yüklemesi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kişinin DNA boyutunda ve daha da mikro sistemi olan kuarklarında hasarların tamiri, yeniden yapılandırılması sağlanmaktadır. Kişinin Nur ile birleştiği, Allah ile Bir olduğu bir seanstır bu nedenle kişinin maneviyatı güçlenir sonrasında devam edeceği yaşamına bu bilinç düzeyinden devam etmekte ve şifalandığı konularda tekrar tıkanıklık yaşamayarak sağlıkla, bollukla, sevgiyle, cesaretle hayatına devam edebilmektedir.

 

DSHT® kişinin kendi özüne döndürülmesini sağlayarak gerçek doğası olan Nur’a döndürülür bir nevi ruhsal, bedensel, zihinsel balance ayarı yapılır. Seans süresince kişi derin transtadır yani teta frekansındadır (astral alana çıkış), aurası ve enerji merkezleri olan çakraları temizlenir kişi astral alanındaki kendisi ile ilgili tüm hakikati görür; varlık etkisi, büyü, nazar, negativ kordonlar, beyne olumsuz kodların oluşmasına neden olan geçmişte yaşadığı hatıralar, bağımlılıklar varsa nedenleri, hayatında yaşadığı sorunların asıl gerçek nedenleri, melekleri, atalarının şifalandırılmasının gerekip gerekmediği, geçmiş zamanların şifalandırılmasının gerekip gerekmediği gibi pek çok şifalanmasını sağlayacak gerekli olan ne varsa görür ve bunlar şifalandırılır. 

Nur Şifası temelde sorun yoktur der, yaşanılan konulara deneyim denilir ve bu deneyimlerin tekamülsel konular olduğu söylenir. Bu doğrultuda kişilerin yaşadığı konuları sorunu çözmek olarak bakılmaz yaşadığı denyimlerin tekamüllerini belirleyerek yaşanma amacı yani nedeni belirlenerek bireyin fark etmesi sağlanır. Çünkü yaşanma amacı belirlenen konular, yaşanmasındaki öğrenilmesi gereken bilgelik kazanıldığında sonlanmaktadır. Yaşanılan deneyimlerin tekamül olduğunu öngörerek konulara yaklaşan Nur Şifasının en temel diğer önemsediği nokta ise her yaşanılan durumun; sağlık, parasal konular, ilişkisel durumlar gibi her durumun Anne ve Baba ile ilgili olduğudur dolayısı ile anne ve baba üzerinden tekamüller tamamlanmaktadır. Tüm bu temel yaklaşımlar ile bireyin yukarıda sayılan tüm fazlarında bir çözülme gerçekleştirilir. 

 

Bedeniniz, Zihniniz ve Ruhunuz yeniden yapılanıyor, DSHT Nur Şifası Eğitimi ile bu yapılanmayı hem kendiniz yaşıyor hem de başkalarının dönüşümüne ortak oluyorsunuz. Hayatınızdaki değişimlere şaşıracaksınız.

Ve de mucizelere açık olun ...

 

         

         Resmi Web Sitesi :  https://www.ilahisistemsifaterapisi.com/

DSHT_Broşur_edited.png

EĞİTİM İÇERİĞİ

DSHT® İlahi Sistem Nur Şifası Eğitmenliği Eğitimi
bottom of page