top of page

HAKKIMIZDA

h.jpg

Kurumsal kimliği ile RÖNESANS GELİŞİM AKADEMİ, 2014'de Hülya Kavuzlu tarafından kurulan, deneyimli ve alanında yetkin eğitmenlerle bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara çözüm bulan kişisel gelişim ve eğitim sektöründe Türkiye’nin öncü firmasıdır. 
 

RÖNESANS GELİŞİM AKADEMİ olarak Türkiye’nin önde gelen Kurumsal Firmalarına, gerek firmanın eğitim ihtiyaçlarına gerekse mevcut sorunlarının analizleri yapılmasının ardından uygun eğitim paketleri sunarak çözüm ortaklığı yapmaktayız. Şirketlerde sebebi bilinmeyen verimlilik kaybına neden olan etmenlere, yönetsel ve operasyonel faaliyetlerdeki tıkanıklıklara uygulanan analizlerle sorunların tespiti ve bu belirlenen sorunlara en uygun eğitim paket programları sunarak verimlilik artırma, motivasyon kazanımı sağlamaktayız. Sistem kurma, kurumsallıştırma konularında danışmanlık yapmaktayız.

 

RGA, Kişisel Gelişim ve Eğitici Festivallere katılarak, Belediyelerle yapılan ortak çalışmalarla tasarlanan projeler doğrultusunda  kendi alanlarında uzman kadrosu ile halka açık bilinçlendirici  seminerler, eğitimler, workshoplar düzenlemektedir.

 

Gerek kurumsal firmalarda gerek Tüm Türkiye’deki illerimizin Belediyelerinde ve gerekse kurumlarda Danışmanlık hizmeti ve Teknik Destek vermekteyiz. 

Amacımız Türkiye'de Kişisel Gelişim ve Eğitim Sektöründe her konuda duyulan ihtiyaçlara yanıt verebilmek ve bireylerin bilinç düzeylerini artırarak yeni dünya düzenine hazırlamak. Bireysel farkındalığı sağlayarak toplumsal biliş düzeyini artırmaktır. 

bottom of page