top of page

     HİZMETLERİMİZ

 

Hayatınızın kontrolünü kaçırmış gibi hissedebilirsiniz ya da ilişkilerinizde, iş hayatınızda bir türlü olmasını istediğiniz şeyleri elde edemiyorusunuzdur ya da evlenmek istiyorsunuz, hayalleriniz mi var? Yaşamınızı istediğiniz biçimde şekillendirmek elinizde; daha sağlıklı bir yaşam sürmek, coşku dolu ilişkiler yaşamak, mutlu bir aile kurmak, iş hayatınızda başarıyı yakalamak hepsi ama hepsi mümkün..

 

Bugün biz bunları size sunmak için buradayız ve Türkiye'de bir ilk gerçekleştiriyoruz; merak ettiğiniz, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda cevap bulacağınız Uzmanları ve Terapistleri bir araya getirdik.  Bedensel - Ruhsal - Zihinsel sağlığınızı kazanacaksınız. Yaşadığınız tüm deneyimlerinizin ana kaynağı olan bilinçaltı kodlarınızı yani inanç kalıplarınızı çıkarıyor yerine daha başarılı, mutlu bir hayat sürmenizi sağlayacak yeni kodlar koyuyoruz. Beyninizi ve zihninizi yeniden yapılandırıyoruz. Hayatınızdaki değişimlere şaşıracaksınız.

Ve de mucizelere açık olun ...

KOÇLUK HİZMETLERİ

DANIŞMANLIKLAR

EĞİTİMLER

Biri Tam Sizin İçin

Yaşam Koçluğu

Kariyer Koçluğu

Spiritüel Koçluk

Stres Koçluğu

Evlilik - Aile Koçluğu

İlişkiler Koçluğu

Hamilelik Desteği

Spor Koçluğu

Rüya Koçluğu

Vizyon Koçluğu

Ruhsal & Bedensel & Zihinsel İyileşme

İlahi Sistem® Şifa Bütünsel Seansı (DSHT®)           Kuantum&NLP Seansı                                  

Rüyada (Uykuda) Seans

Hipnotrans (regresyon-progesyon-hipnoz)

Nefes Seansı

Melek Rehberliği

Tekamül Kaynakları ile Ruhsal Dönüşüm

Koç ve Uzman/Danışman Olun

İlahi Sistem® Şifa Terapisi (DSHT®) Eğitmenliği
Subliminal Telkin Eğitimi
Nefes Koçluğu
Spiritüel Koçluk

İLAHİ SİSTEM® NUR ŞİFASI (DSHT®)

 

Hücresel onarım ve tamiri ile birlikte DNAdaki ve Bilinçaltındaki olumsuz kodların değişimini sağlayan bütünsel bir şifa terapisidir. Aynı anda Ruhsal & Zihinsel & Bedensel alanlarda çalışılarak Bedensel Hastalıklar, Ruhsal Sorunlar ve Zihinsel Problemler giderilmektedir.. Aurada bulunan negatif enerjiler, çakralar ve bilinçaltı kodları tamamen temizlenir. Yaşantımızın geçmiş dönemlerinde ve atalarmızdan getirdiğimiz geçmişten gelen tüm karmaların temizlenmesi Geçmişin Temizlenmesi sağlanmaktadır. Olumsuz Kök İnançlar belirlenerek Yeni İnanç Kalıplarının giderilmesi sağlanır ki gerek para, bolluk bilinci ve gerekse ilişkilerde yaşanan tıkanıklar bu sayede giderilir. Geçmişte verdiğimiz yemin ve sözlerin iptali, affedemediğimiz unutamadığımız kişilerle bağların kesilmesi, helalleşemeden kaybettiğimiz sevdiklerimizle helalleşmemiz sağlanmaktadır. Bedensel hastalıklar beden taraması ile belirlenerek iyileştirilir. Büyü gibi manyetik etkilerde ve varlık tesirinde kalan auraların temizlenmesi sağlanmaktadır. Bağımlılıkların giderilmesi de dahil olmak üzere yukarıda yer alan daha pek çok konuda İlahi Sistem Şifa Terapisi kişinin tamamiyle bütünüyle iyileşmesini daha da önemlisi eski düşünce kalıplarının değişmesini sağlayarak tekrar aynı sorunların yaşanmamasını sağlayan bir teknik bir yöntemdir.

 

RÜYADA (UYKUDA) SEANSI ®

Ruhsal & Bedensel & Zihinsel tüm sorunlarınıza uzaktan siz uyurken yapılan bir seanstır.

Bedensel tarama ile sağlık sorunlarının tespiti, blokaj belirleme ve bunların iyileştirilmesi

Beyindeki para kodlarının belirlenip temizlenmesi ve yerine yeni daha güçlü inanç sistemlerinin kurulması

Beyindeki para kodlarının belirlenip temizlenmesi ve yerine yeni daha güçlü inanç sistemlerinin kurulması

Atalardan gelen karmik etki ve tesirlerin belirlenerek temizlenemsi 

Yüklerden arınma

Affetme Bağ kesme Helalleşme 

Anne ve Baba enerjileri

 

Aura ve Çakra durum incelmesi ve alandaki negatif tüm yapıların temizlenmesi (metafizik enerjiler, varlık, manyetik tesirler)

Beyin kontrolüne girilmiş zihinlerin kontrolden kurtarılması

Geçmiş tüm zaman ve mekanlardaki katlarda ve katmanlardaki tüm yemin, söz, beddua, karma borç enerjileri benzeri tüm enerjilerin silinmesi ve nur yüklemesi ile arındırıması

Korkuların tespiti ve temizlenmesi 

Güven artırılması, değerlilik duygularının yerleştirilmesi

Psişik ameliyatlar 

Spiritüel ve kişisel gelişim

Bilgi ve Seans alabilirsiniz

bottom of page